Persia ExpeditionPersia Expedition

Sign Up

Persia ExpeditionPersia Expedition

Sign In

forgot password ?

لیست مقالات

صبحانه های خوردنی از ۵0 نقطه دنیا

صبحانه های خوردنی از ۵0 نقطه دنیا

هر کشوری، آداب و رسوم مخصوص خود را دارد و یکی از اصلی ترین موارد تشکیل دهنده فرهنگ هر کشور، غذاهای آن است. در این میان، صبحانه،‌در میان سایر وعده های غذایی، از اهمیتی فوق العاده در اکثر کشورهای جهان برخوردار است. در این مطلب، قصد داریم شما را با غذای صبحگاهی مردمان پنجاه کشور جهان آشنا

ادامه
جشنواره غذا در شیراز

جشنواره غذا در شیراز

جشنواره غذا از تارخ ۲۲ آذر الی ۳۰ آذر در شیراز برگزار می گردد

ادامه
بهداشت ، سلامت و درمان در گردشگری

بهداشت ، سلامت و درمان در گردشگری

مطالعه وتحقیق درباره بهداشت فردی در گردشگری، اطلاعاتی به دست می‌دهد که برای حال و آینده شخص بسیار مفید و موثر می‌باشد. وقوف به مسائل بهداشت در گردشگری، انسان را در استفاده کامل از زندگی سراسر آمیخته با نشاط و شادابی، چه به صورت یک فرد در سفر و چه به عنوان یک فرد در جامعه‌، کمک و یاری می‌کند. در این هنگام است که انسان به وسعت و ارزش سلامت گردشگری و بهداشت پی برده و به نیازمندی‌های بهداشت در سفر خود و نیز به اهمیت سلامت خانواده و جامعه با دیده بیناتر می‌نگرد.

ادامه
گردشگری در عصر فناوری

گردشگری در عصر فناوری

در دوره پرمخاطره اقتصاد امروز، صنعت هتلداری آمیخته با گردشگری و مسافرت با یک مساله و پرسش اصلی روبه‌رو است. در این دوره و با روی کار آمدن فناوری‌های گوناگون در عرصه‌های مختلف، جا و فرصت برای نیروی کار سنتی که همان انسان‌ها بوده اند کاسته شده است. از مزایای بارز فناوری در صنایع گردشگری جایگزینی با نیروی کار انسانی گران‌قیمت است که علاوه بر گاهش هزینه‌های موجود، مسائل مرتبط با خدمات رسانی به مشتریان را نیز برطرف می‌کند.

ادامه
اکو توریسم ، آشتی با طبیعت

اکو توریسم ، آشتی با طبیعت

اکوتوریسم به عنوان یکی از صنایع پویا و بانشاط در صحنه های اقتصادی، سیاسی اجتماعی و فرهنگی دنیا مطرح است. فعالیت های اکوتوریستی عبارت است از؛ پیاده روی، عبور از رودخانه های خروشان، سفر به مناطق ییلاقی و جنگلی، سفر به روستاها و مزارع به منظور لذت بردن از طبیعت و آشنایی با فرهنگ ها، کوهپیمایی، بازدید از غارهای طبیعی، مطالعه پوشش گیاهی و جانوری، تماشای حیوانات و پرندگان، آشنایی با محیط زیست طبیعی.

ادامه